Pavel Martof

Fitness pro zaměstnance

 

 

Cvičení pod dohledem profesionálního trenéra je oblíbený zaměstnanecký benefit, který využívá stále více firem.

Cvičení pro firmy

Správně nastavený cvičební režim pozitivně ovlivní nejen to, jak vypadáme, ale také jak se cítíme. Stále více firem si uvědomuje, že pohybové aktivity mají spousty benefitů, které přímo a nepřímo kladně ovlivňují pracovní výkonnost, duševní pohodu a kvalitu vztahů na pracovišti. Zároveň je časově efektivní, protože odpadá čas na přejíždění. Stačí se převléct a jde se na to!

Proto se cvičení v práci a ve firemním prostředí stává více populární. Po dohodě a podle individuálních a skupinových možností lze nastavit program na míru podle potřeb. Cvičit se dá v podstatě kdykoliv během dne. Nejčastější varianty jsou ráno před prací nebo na konci pracovního dne. Další možnosti jsou například před obědem nebo po skončení pracovního meetingu.

Výhody

Tréninky na pracovišti nebo mimo

Pro jednotlivce nebo skupiny

Zdravá aktivita

Možnost nastavení rozpočtu

Firemní akce

Cvičení je také důležitým a vítaným doplňkem na různých firemních akcích – ať již se jedná o vzdělávací semináře nebo spíše oddechové a společenské události.

Cvičí se nejčastěji s vlastní vahou a jednoduchými, primitivními pomůckami. Jedna z hlavních výhod je, že z hlediska vybavení a prostoru jsou nároky minimalistické. Kromě cvičebního oblečení a přiměřeného prostoru (cca 1,5 x 2m) není ze začátku potřeba nic dalšího.

 

Dále pro firmy

Koučink

Pro majitele nebo zaměstnance firem také nabízím koučink, který dlouhodobě pomáhá pro lepší zvládání stresových situací.

Výživové poradenství

Nečekejte zázračné diety, kdy do pár měsíců shodíte desítky kilogramů. Přistupuji k výživě komplexně a s dlouhodobým přesahem.

Je čas na změnu k lepšímu.

Napište mi a já se vám ještě dnes ozvu.